Po 2 týdnech od menstruace špiním, co to může být?

Dobrý den, dnes je to cca 14 dní po skončení menses a již třetí den mám něco jako špinění, je to hnědě barvy a jsou v tom nějaké kusance, ale vše je více méně tmavě hnědé barvy. Pravidelně užívám antikoncepci a nikdy jsem stím problém neměla. Můžete mě prosím poradit? Předem děkuji za odpověď

Autor: Michaela K.

Dobrý den! Po 14 dnech, počítáno od 1.dne menstruace, dochází k ovulaci, tedy k uvolnění vajíčka, které u některých žen může být provázeno špiněním. Jedná se prakticky o slabé krvácení a není to jev neobvyklý. Pokud by se to však objevovalo pravidelně, pak se může jednat i o hormonální dysbalanci a tu je třeba řešit se svým gynekologem, popř. změnit hormonální antikoncepci.

Na otázku odpověděl: Redakce

Vložit příspěvek:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.




Email